Informacje

Jak zamówić projekt logo

Logo jest wizualnym odzwierciedleniem charakteru firmy, najważniejszym elementem identyfikacji wizualnej. Powinno być proste, zapamiętywalne, ponadczasowe oraz utożsamiać się z wartościami marki. Projektowanie logo jest najważniejszym elementem budowania marki i musi być to proces przemyślany.

Oryginalne projekty

Każdy nasz projekt jest unikalny i stworzony pod wymagania danego klienta. Każda firma, jej historia jest indywidualna i potrzebuje indywidualnych rozwiązań i pomysłów w kreacji projektów.  

Proces tworzenia logo

1.  Analiza firmy – jej historii i charakteru 2. Research – burza mózgów3. Szkicowanie – tworzenie pierwszych koncepcji4. Projektowanie – przygotowywanie najlepszych projektów5. Prezentacja dla klienta i ewnetualne korekty6. Przekazanie gotowego projektu ze wszystkimi niezbędnymi plikami wraz prawami autorskimi.

Koszt projektu logo

Logo kosztuje dokładnie tyle, ile czasu poświeci na niego projektant. Czas realizacji to minimum tydzień pracy do nawet dwóch, trzech miesięcy. Jest to proces, który wymaga odpowiedniej ilości czasu. Aby zamówić i wycenić projekt logo prosimy o kontakt.

Stwórzmy razem coś pięknego!

Porozmawiajmy jak możemy pomóc Twojej marce?